Nikon 1 J5 tělo

Cena produktu Nikon 1 J5 tělo není známa.

 

Popis produktu Nikon 1 J5 tělo: * Rozlišení (MP)  : 20,8 * Optický zoom  : Výměnné objektivy * Světelnost  : Výměnné objektivy * Ozvučené video: Ano * Expoziční režimy: Auto, Program AE, Priorita času, Priorita clony, M... > více informací


Nikon 1 J5 tělo - popis

nahoru

* Rozlišení (MP)  : 20,8
* Optický zoom  : Výměnné objektivy
* Světelnost  : Výměnné objektivy
* Ozvučené video: Ano
* Expoziční režimy: Auto, Program AE, Priorita času, Priorita clony, Manual
* Scény: auto; sporty; noční krajina, noční portrét, krajina, makro a portrét; programová automatika s flexibilním programem, clonová automatika, časová automatika a manuální expoziční režim; zachycení nejlepšího okamžiku (Aktivní výběr, zpomalené zobrazení a Inteligentní výběr snímku)
* Citlivost ISO  : 160 - 12800
* Paměťová karta  : microSD, microSDHC, microSDXC
* Interní paměť: Ne
* Velikost (v palcích)  : 3
* Hledáček  : Ne
* Vestavěný blesk: Ano
* Napájení  : Li-Ion
* Rozměry Š x V x H (mm): 98,3 x 59,7 x 31,5
* Hmotnost (g): 265
* Čeština: Ano

Nikon 1 J5 - tělo

Nikon 1 J5 je kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy, který umí natáčet video v rozlišení 4K, má výklopný a dotykový displej. Díky rychlosti snímání 20 sn./s vám neunikne žádný důležitý záběr.

Nikon 1 J5

Digitální fotoaparát Nikon 1 J5 je vybavený snímačem s rozlišením 20,8 Mpix, takže můžete dělat výřezy nebo tisknout fotografie ve větších formátech bez ztráty kvality v detailech snímku.

Díky přepracovanému designu bezzrcadlovka Nikon 1 J5 nejen dobře vypadá, ale i se skvěle ovládá. Na otočném kolečku volitelných režimů máte k dispozici stejné funkce, jako je tomu u digitálních zrcadlovek - od automatu až po plně manuální funkce. Na své si tedy přijde jak úplný začátečník, který s fotografováním ještě nemá žádnou zkušenost, tak i pokročilý uživatel, který chce mít celý proces fotografování plně pod kontrolou.

Nikon 1 J5 vám dovolí natáčet úchvatné videosnímky v rozlišení 4K. Tím však jeho možnosti nekončí. Funkce videa u digitálního fotoaparátu Nikon 1 J5 vám umožní dle momentální situace obraz zrychlovat nebo zpomalovat a dodat tak videu na dramatičnosti. Kompakt s výměnnými objektivy Nikon 1 J5 dokáže vytvořit populární časosběrná videa v kvalitě Full HD, která mohou být složena až ze 300 snímků.

Digitální fotoaparát Nikon 1 J5 je vybavený pokročilým hybridním zaostřovacím systémem, který využívá 171 zaostřovacích bodů. Systém podle potřeby okamžitě přepíná mezi 105 zaostřovacími poli s fázovou detekcí a rychlým automatickým zaostřováním s detekcí kontrastu. Automatické zaostřování s fázovou detekcí zachycuje veškeré pohyby výjimečně vysokou rychlostí. Automatické zaostřování s detekcí kontrastu pracuje až do krajů obrazového pole, takže můžete perfektně zaostřit objekty na krajích, a to i za nízké hladiny osvětlení. Díky tomu je ostření opravdu svižné a hlavně přesné. S fotoaparátem Nikon 1 J5 tak lze fotografovat i sporty nebo jiné rychlé pohyby, kde využijete i snímací frekvenci 20 sn.s/s.

Kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy Nikon 1 J5 je vybavený výklopným displejem, který má skvělé rozlišení 1 037 000 bodů. Displej je navíc dotykový, což usnadňuje ovládání fotoaparátu a hlavně pohyb v menu. U fotoaparátu Nikon 1 J5 lze využít dotykového displeje i pro snadnější fotografování a přesnější ostření. Stačí totiž na displeji ukázat na místo, kam chcete, aby Nikon 1 J5 zaostřil, on tak učiní a případně okamžitě pořídí i snímek. Displej lze překlopit až o 180 stupňů, takže lze s Nikonem 1 J5 snadno pořizovat populární selfie foto.

Pro lepší propojitelnost s ostatními zařízeními je fotoaparát Nikon 1 J5 vybavený i Wi-Fi modulem. Ten umožňuje digitální fotoaparát Nikon 1 J5 pomocí aplikace Wireless Mobile Utiliti snadno propojit s chytrým telefonem nebo tabletem. Pomocí této aplikace lze nejen okamžitě stahovat pořízené fotografie, ale fotoaparát i na dálku ovládat. Díky bezdrátovému propojení navíc získáte živý náhled přímo na vašem chytrém zařízení, což může usnadnit komponování snímku.

Výrobce Nikon
Sada Pouze tělo
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
20.8 Mpix
4K video
Informace o parametru 4K video
Ano
Dotykový displej Ano
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
1037 kpix
Úhlopříčka displeje
Informace o parametru Úhlopříčka displeje
3 palce
Full HD video
Informace o parametru Full HD video
Ano
Napájení
Informace o parametru Napájení
Akumulátor

Nikon 1 J5 tělo - recenze

Recenze a test fotoaparátu Nikon 1 J5 | Testado.cz - YouTube

Testado.cz
31.01.2018 - 19:48:05

Podívejte se na videorecenzi tohoto skvělého fotoaparátu.

Recenze fotoaparátu Nikon 1 J5 - Malý a šikovný elegán

Testado.cz
30.01.2018 - 20:55:00

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon 1 J5 tělo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální kompaktní nebo Digitální zrcadlovky.

Nejlevnější Nikon 1 J5 tělo akční ceny - Levné Nikon 1 J5 tělo

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nikon 1 J5 tělo stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nikon 1 J5 tělo najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Kompakty s výměnným objektivem.