FUJIFILM X-T20 tělo

Cena:

od 390 Kč do 2 990 Kč

Hlídat cenu

Popis produktu FUJIFILM X-T20 tělo: Fotoaparát nejvyšší třídy se snímačem 24Mpix APS-C typu X-Trans CMOS III, elektronickým hledáčkem s rozlišením 2,36 Mpix, 3" výklopným LCD a profesionálním ovládáním. Fujifilm X-T20 je vybaven ino... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem FotoŠkoda, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem FotoŠkoda popsal.
doprava zdarma
Skladem

FUJIFILM X-T20 tělo - popis

nahoru

Fotoaparát nejvyšší třídy se snímačem 24Mpix APS-C typu X-Trans CMOS III, elektronickým hledáčkem s rozlišením 2,36 Mpix, 3" výklopným LCD a profesionálním ovládáním. Fujifilm X-T20 je vybaven inovovaným ostřícím systémem s 91 body, legendárními režimy simulace filmu a záznamem 4K videa
Vysoký dynamický rozsah, zlepšení kontrastu a sytosti obrazu s funkcí HDR+
FUJIFILM X-T20 je vybaven snímačem Fujifilm X-Trans CMOS III APS-C 24,3 MPx, který je proslulý tím, že ve spolupráci s vysoce výkonnými objektivy XF zaručuje výjimečnou kvalitu obrazu. Díky náhodnému uspořádání pixelů snímač odstraňuje proužky moaré a chybně reprodukované barvy bez použití optického antialiasingového filtru, kromě toho výborně redukuje šumy při citlivosti ISO 12800. Navíc nabízí výjimečnou rychlost načítání, což příznivě ovlivňuje reakční dobu fotoaparátu v režimu sériového snímání, přesnost autofokusu se sledováním, rychlost obnovování náhledu v reálném čase a výkonnost při nahrávání videí.Obrazový procesor X-Processor Pro použitý ve fotoaparátu FUJIFILM X-T20 pracuje téměř čtyřikrát rychleji než předcházející modely. Zvýšením kapacity vyrovnávací paměti bylo umožněno dosažení vyššího výkonu a plné využití možností snímače X-Trans CMOS III. V souvislosti s tím byla k nabídce populárních režimů simulace filmu, které můžeme používat jak při fotografování, tak při natáčení videí v 4K kvalitě, přidána také volba ACROS. X-Processor Pro pozitivně ovlivňuje celkový výkon fotoaparátu, zkracuje intervaly při pořizování snímků, opoždění závěrky a dobu ztmavnutí, zvyšuje přesnost autofokusu a počet snímků pořízených v režimu sériového snímání.
hdr+
tizen
Osvoboďte svou kreativitu
Díky ovládacím kolečkům a různým expozičním režimům můžete zachytit každý záběr přesně tak, jak jej vidíte. Kompaktní a lehké tělo fotoaparátu sedí pohodlně v ruce, snadno se ovládá a práce s ním je potěšení. FUJIFILM X-T20 umožňuje plné manuální ovládání s použitím ovládacího kolečka expoziční doby, kolečka kompenzace expozice, kolečka volby režimu a dalších ovládacích prvků známých z řady X. Při odpovídajícím nastavení ovládacího kolečka expoziční doby a kroužku clony na objektivu můžete nakonfigurovat různé expoziční režimy, včetně programovatelné automatické expozice, předvolby expoziční doby, předvolby clony a manuální expozice, také tehdy, když je fotoaparát vypnutý. Ovládací kolečko kompenzace expozice umožňuje dosáhnout kompenzaci do hodnoty ±3 EV v krocích po 1/3. Nastavení kolečka do polohy C umožňuje vybrat hodnotu do ±5 EV pomocí předního ovládacího kolečka. Expoziční dobu můžete nastavit velmi přesně, protože výsledek vidíte v elektronickém hledáčku.
tizen
Ukažte co cítíte
Pokročilý režim SR AUTO znamená inteligentní fotografování plně automatickým způsobem. Pro vybrání Pokročilého režimu SR AUTO nastavte přepínač automatického režimu umístěný na horní destičce do polohy AUTO. Fotoaparát pak automaticky zvolí optimální parametry autofokusu a expozice s využitím 58 naprogramovaných nastavení, jako např. Krajina, Noční krajina, Pláž, Západ slunce, Modré nebe, Portrét a Pohyblivý objekt. Vám zbývá pouze stisknout spoušť. Tento režim se ideálně osvědčuje v situaci, když máte problém s volbou správného nastavení expozice nebo prostě potřebujete rychle udělat snímek. Můžete si také sami zvolit, které z naprogramovaných nastavení má být použito.
tizen
Různé režimy autofokusu
91 nebo 325 zaostřovacích bodů na výběr. Rychlejší a přesnější pixely fázové detekce pokrývají 50% záběru ve vodorovném směru a 75% záběru ve svislém směru. Fotoaparát nabízí jednotlivý autofokus pro přesné zaostření na zvoleném zaostřovacím bodě, zónový autofokus určený pro pohyblivé objekty a široký autofokus se sledováním. Tyto režimy doplňuje autofokus s detekcí obličeje / oka a režim manuálního zaostřování, vidíme tedy, že škála možností je opravdu pestrá.
Sériové snímání rychlostí 8,0 fps s kratší dobou ztmavnutí
FUJIFILM X-T20 umožňuje sériové snímání rychlostí 8,0 fps s mechanickou závěrkou a 5,0 fps v režimu náhledu v reálném čase. Ve srovnání s předcházejícími modely došlo ke značnému zkrácení doby ztmavnutí a díky tomu můžete déle pořizovat sériové snímky objektu sledovaného v hledáčku. V režimu sériového snímání CH můžete pořídit maximálně 62 snímků ve formátu JPEG.

Simulace filmu
Režimy simulace filmu jsou výsledkem více než 80 let zkušeností společnosti Fujifilm se zdokonalováním výroby fotografických filmů. Umožňují dosažení bohatých barev a odstínů ideálně přizpůsobených danému objektu, panujícím podmínkám a kreativitě fotografa úplně stejně jako při používání různých fotografických filmů. Snímky jsou ukládány v maximální kvalitě JPEG. Máme k dispozici celkem 15 režimů simulace filmu, včetně režimu PROVIA, který věrně reprodukuje barvy dané scény přesně tak, jak si je pamatujete, dále režimy Velvia, ASTIA a CLASSIC CHROME, kde se důraz klade na umělecký efekt, režimy PRO Neg.Hi a PRO Neg.Std, jež dokonale reprodukují přirozené odstíny kůže, a také nový režim ACROS, který snímkům propůjčuje tradiční, monochromatický vzhled.

Pokročilé filtry
Použitím různých filtrů můžete vytvořit unikátní snímky. Dostupných je 8 efektů, Hračkový fotoaparát, který snímkům dodává styl retro, Miniatura, která přidává efekt dioramy, Pop Color zvyšující kontrast a nasycení, dále High key, Low key, Dynamické odstíny, Měkké zaostření a Částečná barva (červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová). Všechny efekty si můžete během pořizování snímku prohlédnout na LCD displeji.

Intervalové snímání
Můžete fotografovat vybraný objekt z jednoho stálého místa nebo si vyzkoušet své síly v sekvenční fotografii a zvolit si takové nastavení, jako je interval při pořizování snímků (od 1 s do 24 h), celkový počet snímků (od 1 do nekonečna) a samospoušť sériového snímání (zpoždění od 1 min do 24 h).

Bracketing
V režimu bracketingu fotoaparát po jednom stisknutí spouště pořídí tři snímky s různým nastavením. Bracketing je dostupný nejen pro populární režim automatické expozice, ale také pro vyvážení bílé, dynamický rozsah, režim simulace filmu a citlivost ISO.

PARAMETRY

Typ displeje LCD
Počet objektivů bez objektivu
Optický stabilizátor obrazu ne
Hledáček elektronický
Wi-Fi ano
Typ senzoru CMOS
Efektivní počet megapixelů 24.3 mpx
Poměr stran (š:v) 3:2 / 1:1 / 16:9
Maximální rozlišení 6000 x 4000 bodů
Barevný filtr R-G-B
Koeficient prodloužení 1.5 ×
Maximální čas závěrky 30 s
Velikost displeje 3 "
Měření se zdůrazněným středem ano
Zonální měření ano
Bodové měření ano
Rozpoznávání tváře ano
Korekce expozice ±5EV in 1/3EV
Max. rozlišení videosekvence 1920 x 1080 bodů
Ozvučené videosekvence Ano
Patice pro externí blesk ano
Ukládání v RAW ano
Ukládání v TIFF ne
Ukládání v JPEG ano
Manuální vyvážení bílé ne
Maximální ISO citlovost 51200
Minimální ISO citlovost 100
Datová média SD / SDHC / SDXC
USB ano
TV výstup ne
Napájení LI-ION akumulátor
Hmotnost 383 g
Barva černá
Šířka 118.4 mm
Výška 82.8 mm
Hloubka 41.4 mm
Minimální čas závěrky 1 / 4000 s
Modelová řada X-T20
Počet snímků/s(videosekvence) 50

Výrobce Fujifilm

FUJIFILM X-T20 tělo - recenze

Nejlepší digitální fotoaparáty - recenze a tipy pro rok 2017

ChytrýVýběr.cz
09.10.2017 - 10:59:01

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FUJIFILM X-T20 tělo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Digitální kompaktní.

Nejlevnější FUJIFILM X-T20 tělo akční ceny - Levné FUJIFILM X-T20 tělo

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější FUJIFILM X-T20 tělo stojí 390 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější FUJIFILM X-T20 tělo najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Kompakty s výměnným objektivem.