HASSELBLAD Lunar + 18-55 mm

Cena produktu HASSELBLAD Lunar + 18-55 mm není známa.

 

Popis produktu HASSELBLAD Lunar + 18-55 mm: Vzhled a ergonomie Hasselblad Lunar je prvním svého druhu. Představuje nový vývojový stupeň, který Hasselbladu scházel. Využívá přednosti kompaktních fotoaparátů a DSLR zrcadlovek, tedy malé r... > více informací


HASSELBLAD Lunar + 18-55 mm - popis

nahoru

Vzhled a ergonomie

Hasselblad Lunar je prvním svého druhu. Představuje nový vývojový stupeň, který Hasselbladu scházel. Využívá přednosti kompaktních fotoaparátů a DSLR zrcadlovek, tedy malé rozměry, výměnné objektivy a velký snímač. Tělo vyrobené z hliníku je ještě odolnější, než-li hořčíková slitina a podobně je tomu na povrchu. Povrch je opatřen PVD vrstvou, která spojuje vnikající tvrdost i líbivé barevné odstíny. Oku lahodí i vestavěný elektronický hledáček XGA OLED s plnohodnotným 100% pokrytím záběru a 3,0" LCD displej s vysokým rozlišením 921 600 bodů a mimořádně věrným zobrazením snímků. Fotoaparát je kompatibilní s objektivy i blesky určenými pro přístroje SONY NEX.

Hasselblad Lunar v pěti stylových provedeních

1. Hasselblad Lunar Black Leather and Titanium
2. Hasselblad Lunar Mahogany Wood and Copper
3. Hasselblad Lunar Zebra Wood and Titanium
4. Hasselblad Lunar Brown Tuscany Leather and Titanium
5. Hasselblad Lunar Carbon Fibre and Titanium

Snímač a obrazový procesor

24,3 Mpx snímač APS HD CMOS o velikosti 23,5 x 15,6 mm (APS-C) je klíčem ke vzniku výjimečných snímků plných detailů, kvalitou odpovídající digitálním zrcadlovkám, ale i k mimořádně nízké hladině šumu. Snímky jsou ukládány v podobě obrazového formátu JPEG a RAW na paměťové karty typu MemoryStick PRO Duo a SD/SDHC/SDXC. Citlivost je možné nastavit v rozmezí 100 – 16 000 ISO. Přednost formátu RAW je nejen v možnosti přiřadit snímkům téměř jakoukoli podobu a snadné nápravě nedostatků, aniž by došlo ke ztrátě dat, ale také možnost konverze do 16bitového TIFFu majícího podstatně větší počet barevných odstínů než snímky v 8bitové hloubce.

Expoziční režimy

Panoramatický záběr - stačí jen stisknout spoušť a otáčet fotoaparátem z jedné strany na druhou či odshora dolů a zachytit tak široké krajinné scenérie i vysoké budovy. Pořízené snímky se sloučí v jeden celek o šíři záběru 226°. Panoramatický 3D záběr navíc při prohlížení na 3D televizorech působí prostorovým dojmem. Rozhraní Photo Creativity umožňuje pomocí snadnou a intuitivní přístup k nastavení kreativních možností. Mezi tak zvané umělecké efekty, kterých je k dispozici celá řada, patří například posterizace, částečná dekolorizace, retro, high-key, monochromatický efekt a efekt dětského fotoaparátu. Režim pro jemné pleťové odstíny dokáže automaticky upravit barevné podání portrétů, odstranit drobné vady na kráse a vrásky, takže portréty budou vypadat úžasně. Jak se na pořádný fotoaparát sluší, je i přístroj Hasselblad Lunar vybaven manuálními režimy, tedy jak prioritou pracovní clony (závislé na použitém objektivu), tak i předvolbou expozičního času (1/4000 - 30 sec.). Synchronizační čas pro práci s blesky je 1/160 sec.

Další funkce

Vysoké rozlišení videozáznamu v Full-HD (1920x1080, 50p, AVCHD/MP4) kvalitě umožňuje pořízení do detailu prokreslených filmových záběrů se stereofonním záznamem zvuku. V režimu Speed Priority lze pořídit až 10 snímku za sekundu (v plném rozlišení).

Rozhraní, napájení a výdrž akumulátoru

Fotoaparát je napájen akumulátorem Stamina NP-FW50, jehož výdrž je 430 snímků na jedno nabití (dle norem CIPA).

Rozměry a hmotnost
140 x 83 x 67 mm při 420 g

Obsah balení
Hasselblad Lunar
akumulátor NP-FW50
nabíječka
kabel USB
kabel AV
disk CD-ROM se software
návod k použití

Výrobce Hasselblad
Sada S jedním objektivem
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
24.3 Mpix
Velikost snímače
Informace o parametru Velikost snímače
23.5 x 15.6 mm
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
922 kpix
Úhlopříčka displeje
Informace o parametru Úhlopříčka displeje
3 palce
Full HD video
Informace o parametru Full HD video
Ano
Napájení
Informace o parametru Napájení
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HASSELBLAD Lunar + 18-55 mm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální kompaktní nebo Digitální zrcadlovky.

Nejlevnější HASSELBLAD Lunar + 18-55 mm akční ceny - Levné HASSELBLAD Lunar + 18-55 mm

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HASSELBLAD Lunar + 18-55 mm stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HASSELBLAD Lunar + 18-55 mm najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Kompakty s výměnným objektivem.