NIKON Z6 II tělo

Cena:

od 51 990 Kč do 79 990 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu NIKON Z6 II tělo: Kvalitní, a především všestranný bezzrcadlový fotoaparát pro tvorbu špičkových fotografií téměř za všech okolností – to je Nikon Z6 II. Na co se můžete těšit? snímač CMOS s 24,5 MPx hybridn...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

NIKON Z6 II tělo - popis

Kvalitní, a především všestranný bezzrcadlový fotoaparát pro tvorbu špičkových fotografií téměř za všech okolností – to je Nikon Z6 II.


Na co se můžete těšit?
snímač CMOS s 24,5 MPx
hybridní AF
snímání až 14 sn./s.
dva obvody pro zpracování obrazu EXPEED
videa ve 4K při 30 fps
OLED hledáček a 3,2“ displej
Wi-Fi, Bluetooth a SnapBridge
vysoce odolná konstrukce

Připraven reagovat na každou příležitost
Zachyťte i nezachytitelné díky výjimečně rychlým reakcím fotoaparátu. Hybridní AF pracující ve velké části obrazového pole nabízí perfektní zaostření všech objektů a rychlost snímání až 14 sn./s. pak zajistí, že vám neunikne ani snímeček. Aby vše probíhalo opravdu plynule a hladce je fotoaparát vybaven hned dvěma obvody pro zpracování obrazu EXPEED – dva obvody = dvounásobný dostupný výkon!

Luxusní videa
Obrazový snímač formátu FX fotoaparátu a načítání plného počtu pixelů dovolují dosáhnout širokého dynamického rozsahu a ostřejší a brilantnější stopáže videa. Během záznamu lze nastavovat rychlost automatického zaostřování a citlivost sledování objektu, nebo lze během filmování použít zaostřování s detekcí očí a zaostřování s detekcí zvířat. Všestranné snímací frekvence rozšiřují vaše možnosti a můžete posílat stopáž videa na výstup přesně tak, jak budete potřebovat.

Další vychytávky
Dva sloty pro paměťové karty; to znamená více místa pro Vaši tvorbu, ale i možnosti oddělit statické snímky od videí, JPEG snímky od RAW anebo možnosti kopírování, konfigurování apod.

Záznam bez přestávky; natáčejte anebo fotografujte s možností nabíjení baterie zároveň

RAW přes HDMI; Fotoaparát lze připojit ke kompatibilnímu externímu záznamovému zařízení ATOMOS pro export videa ve formátu ProRes RAW, který zachovává všechna data z obrazového snímače fotoaparátu formátu FX, ale v souborech menších rozměrů

10bitový výstup videa

OLED hledáček a 3,2“ LCD displej
Fotoaparát je vybaven 0,5“ OLED hledáčkem s vysokým rozlišením, který nabízí brilantní a detailní pohled na scénu i při fotografování za velmi jasného světla.

Elektronický hledáček je pak skvěle doplňován jasným 3,2“ LCD výklopným a dotykovým displejem. Díky tomuto displeji tak můžete snadno vyjádřit své tvůrčí záměry a vytvářet perfektní snímky ze zcela odlišných úhlů.

Wi-Fi, Bluetooth a SnapBridge
Funkce SnapBridge udržuje trvalé nízkoenergetické spojení mezi fotoaparátem a chytrým telefonem či tabletem prostřednictvím technologie Bluetooth a Wi-Fi. Synchronizujte anebo ihned sdílejte své snímky s chytrým zařízením již během fotografování. Rovněž můžete jednoduše ovládat klíčové funkce fotoaparátu a udržovat váš fotoaparát stále aktualizovaný.

Funkce SnapBridge pracuje na pozadí a provádí přenos snímků, takže při sdílení můžete dále fotografovat bez omezení. K synchronizaci snímků také dochází, i když se fotoaparát nachází v režimu spánku.

Vysoce odolná konstrukce
Jste dobrodruzi a rádi fotografujete v náročných terénech? V tom případě se nemusíte ničeho bát a můžete vyrazit vstříc dobrodružství i s Nikon Z6 II. Fotoaparát se snadno přenáší díky tělu z extrémně pevné, ale zároveň extrémně lehké hořčíkové slitiny. Fotoaparát je kompletně utěsněný proti vnikání prachu, nečistot a vlhkosti, takže ho opravdu jen tak něco nerozhází.

Adaptér FTZ
Díky tomuto adaptéru můžete připojit všech cca 360 objektivů s bajonetem Nikon F na nová těla fotoaparátů Nikon Z. Připojením na tyto těla můžete redukci vibrací využít i u objektivů, které samy tuto vlastnost nemají.

plně utěsněný adaptér, který ani do těla ani do objektivu nepustí prach ani vodu
ideální společník pro tvorbu videosekvencí

Klíčové vlastnosti
Bezzrcadlový fotoaparát s bajonetem Nikon Z. Obrazový snímač CMOS 35,9 x 23,9 mm s 24,5 milionů pixelů (efektivní). Efektivní obrazový úhel FX. OLED hledáček 0,5“ s cca 3 690 000 pixelů. Obrazové pole 100 % obrazu vertikálně i horizontálně. Zvětšení cca 0,8x. Automatické přepínání zobrazení mezi monitorem a hledáčkem. Samospoušť 2 s, 5 s, 10 s, 20 s. ISO 100 až 51 200. Podpora HDR, HLG. Hybridní automatické zaostřování s fázovou detekcí. 273 zaostřovacích polí. Redukce vibrací v 5 osách. Slot pro 2 paměťové karty (1 karta CFexpress nebo XQD a 1 SD karty). Podpora RAW. Videosekvence MOV, MP4. Pokročilé kódování videa H.264/MPEG-4. Video ve 4K při 30 fps. Vestavěný stereofonní mikrofon nebo volitelný externí mikrofon s možností atenuátoru. Výklopný dotykový monitor TFT LCD s úhlopříčkou 3,2˝ a pozorovacím úhlem cca 170°. Vysoce odolná konstrukce. Rozhraní USB-C, HDMI typu C, Stereofonní konektor mini jack (vstup), Stereofonní konektor mini jack (výstup). Podpora Wi-Fi, Bluetooth v4.2. Funkce SnapBridge. Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15c. Stativový závit 1/4“. Rozměry 134 x 100,5 x 69,5 mm. Hmotnost cca 705 g. (včetně baterie a paměťové karty).

Výrobce Nikon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu NIKON Z6 II tělo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální kompakty nebo Digitální zrcadlovky.