Nikon Z7 + Z 50mm

Cena:

86 490

Hlídat cenu

Popis produktu Nikon Z7 + Z 50mm: Nikon Z 7 je vlajkovou lodí full frame bezzrcadlovek Nikon nového systému Z. Nikon Z 7 nabízí jedinečnou kombinaci vlastností a technologií, díky kterým se fotografům otevírají nové cesty k dokona... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Fotolab.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Fotolab.cz popsal.
Skladem

Nikon Z7 + Z 50mm - popis

nahoru

Nikon Z 7 je vlajkovou lodí full frame bezzrcadlovek Nikon nového systému Z. Nikon Z 7 nabízí jedinečnou kombinaci vlastností a technologií, díky kterým se fotografům otevírají nové cesty k dokonalým fotografiiím - kompaktní a odolné tělo, snímač velikosti kinofilmového políčka s rozlišením 45,7 Mpx, velký bajonet pro dokonalou spolupráci s vysoce světelnými objektivy systému Z i stávajícími objektivy Nikkor. Ale také rozsah citlivostí ISO 64 až 25 600, videosekvence v rozlišení 4K, autofocus čítající 493 zaostřovacích polí nebo rychlost snímání 9 sn./s.

Velký bajonet, velké možnosti
Velký bajonet o průměru 55 mm umožňuje fotoaparátům řady Z zachytit více světla. Vzdálenost pouhých 16 mm mezi bajonetem a obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu znamená, že na obrazový snímač dopadá více světla.

Inspirace světlem
Od modrých odstínů osvětlení za soumraku až po graficky působící stíny. Skvělá optická konstrukce objektivů s bajonetem Nikon Z vám v kombinaci s bajonetem o velkém průměru umožní kouzlit se světlem.

Život před vašima očima

S rozlišením 45,7 milionu pixelů v obrazovém poli ve formátu kinofilmu můžete vy sami vytvořit novou definici krásy. Pohrajte si s výzvou velmi vysokého počtu pixelů a fenomenální přesnosti. Následujte svou intuici až na hranici možností.

Vynikající detaily. Fenomenální zaostřování.
Obrazový snímač CMOS s 45,7 milionu pixelů, technologií přímého osvětlení fotodiod, obrazovým polem ve formátu kinofilmu a automatickým zaostřováním s fázovou detekcí v obrazové rovině pořídí řezavě ostré snímky.

Nadmíru vysoká rychlost
Bleskově rychlý systém zpracování obrazu EXPEED 6 produkuje snímky s nízkou úrovní šumu a úchvatným dynamickým rozsahem při vysokých i nízkých hodnotách ISO.

Svobodná tvorba kompozic
Automatické zaostřování (AF) s extrémně širokým pokrytím 90 % obrazového pole zaostří každý objekt. V kombinaci s neuvěřitelně výkonným zaostřováním objektivů s bajonetem Nikon Z to znamená i snadnou detekci objektů na okrajích obrazového pole.

Svoboda zaostření libovolného objektu
Systém automatického zaostřování okamžitě zpozoruje pohyb. Sledovat lze i malé nebo rychle se pohybující objekty s absolutní přesností – v libovolném světle. A pro zaostření i na ty nejmenší detaily lze použít přesná zaostřovací pole.

Využití i toho nejslabšího světla
Při fotografování s objektivy se světelností f/2 a vyšší pracuje měření expozice až do jasu −4 EV.
Kvalita obrazu je výjimečně brilantní v extrémně širokém rozmezí citlivostí k působení světla. Při fotografování i záznamu videosekvencí 4K. Můžete tak zachytit bohatý tonální rozsah i za nejsilnějšího slunečního světla. A získáte výhodu maximálních detailů i při nejslabším osvětlení.

Zachycení výrazu
Inteligentní obvod detekce tváří rozpoznává a zaostřuje tváře osob i v situacích, kdy objekt krátce pohlédne stranou.

Buďte připravení v jakékémkoliv světle
Kvalita obrazu je výjimečně brilantní v extrémně širokém rozmezí citlivostí k působení světla. Při fotografování i záznamu videosekvencí 4K. Můžete tak zachytit bohatý tonální rozsah i za nejsilnějšího slunečního světla. A získáte výhodu maximálních detailů i při nejslabším osvětlení.
Redukce vibrací (VR) ve fotoaparátu pracující v pěti osách potlačuje účinky chvění fotoaparátu v pěti směrech a zajišťuje ostré snímky za všech okolností a obdivuhodně stabilní video.

Vysoce účinná redukce vibrací
Udržte krok s akcí a v jakýchkoli světelných podmínkách. Redukce vibrací v pěti osách zabudovaná ve fotoaparátu umožňuje fotografovat až o 5 EV delšími časy závěrky, než by jinak bylo možné.
Režim stabilizace "Sport" poskytuje stabilnější obraz v hledáčku při fotografování výjimečně rychlých akcí i panování. Při natáčení videa spolupracuje redukce vibrací pohybem obrazového snímače v pěti osách s elektronickou redukcí vibrací a zajišťuje neuvěřitelně stabilní záběry.

Získejte všechny detaily
Videosekvence 4K s obrazovým polem ve formátu kinofilmu zachytí každou scénu v dokonalých detailech. Časosběrné videosekvence 4K a 8K s plynulými expozičními přechody

Dokonalé akce
Videosekvence 4K/UHD s frekvencí 30p se zaznamenají s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. Videosekvence Full HD s frekvencí až 120p mají bohaté detaily a nabízejí strhující zpomalené záznamy. Během záznamu videosekvencí 4K nebo Full HD můžete rovněž snadno fotografovat.

Vysoké rozlišení
Převzorkování z 8K umožňuje pořizovat stopáž 4K s úžasnou jemností a detaily. Rychlý systém zpracování obrazu EXPEED 6 zaručuje krásně čisté soubory, které jsou pozoruhodně prosté obrazového šumu, moaré a falešných barev.

Skvělé tvůrčí možnosti
Při pořizování videosekvencí můžete nastavovat rychlost a citlivost automatického zaostřování. Během manuálního zaostřování scény máte k dispozici pomůcku ve formě zvýraznění pro zaostřování.

 

Fotoaparát Nikon Z 7 umožňuje vytvářet časosběrné videosekvence 4K/UHD.

45,7 milionu efektivních pixelů obrazového snímače vám umožní při postprodukci vytvářet ze snímků pořízených při intervalovém snímání fotoaparátu ohromující časosběrné videosekvence 8K.

10bitový formát N-Log
Vytvářejte charakter. Videosekvence můžete zaznamenávat v kvalitní 10bitové barevné hloubce a získávat tak čtyřnásobek informací oproti standardnímu 8bitovému záznamu. Dosáhnete tak maximální kvality obrazu pro úpravy a barevné korekce. Asistent pro zobrazení vám poskytne standardní obraz s jednoduchou korekcí barevného podání.

Výstup časového kódu
Zůstaňte v souladu. Časový kód můžete zaznamenávat ve formátu s kompenzací nebo bez kompenzace mezer (drop frame) a posílat na 10bitový výstup HDMI. Fotoaparát Z 7 je kompatibilní s protokolem Atomos Open Protocol, spouštění a zastavování záznamu videosekvencí HDMI tedy můžete provádět prostřednictvím externího záznamového zařízení. Nebo prostřednictvím fotoaparátu.

Funkce Active D-Lighting
Dosáhněte optimálního vyvážení osvětlení. Funkce Active D-Lighting ve fotoaparátu vyvažuje světla a stíny velmi kontrastních scén. To je ideální pro stopáž videosekvencí, která musí být připravena k použití ihned po zaznamenání.

Konstrukce promyšlená do posledního detailu

 
Odolné a lehké tělo z hořčíkové slitiny a důkladné těsnění proti povětrnostním vlivům umožňují brát si tento fotoaparát kamkoli. Přesná závěrka byla testována na 200 000 pracovních cyklů. Grip je hluboký, pohodlný a bezpečný.
Tlačítka a ovládací prvky jsou přesně tam, kde je chcete mít. Ovládání přístroje se tak rychle stane vaší druhou přirozeností. Pokud jste zvyklí pracovat s digitální jednookou zrcadlovkou, budete se díky hornímu LCD panelu cítit jako doma.

 
Na výklopném dotykovém monitoru s vysokým rozlišením můžete vyhledat ten nejlepší úhel. Při kontrole snímků na dotykovém monitoru můžete pohybem ruky snadno přecházet mezi snímky a poklepání na libovolnou část obrazu zvětšit dané místo na 100% zvětšení.
Pokročilý elektronický hledáček Nikon s 3 686 000 pixely nabízí jasné zobrazení. Velmi jasný a velmi ostrý elektronický hledáček zobrazuje celé obrazové pole snímků.

 
Skleněné asférické optické členy a ochranné vrstvy elektronického hledáčku, brání vzniku závoje nebo reflexů a zachycování nečistot zhoršujících kvalitu obrazu. Využívejte výhod dobré viditelnosti v noci a zřetelného zobrazení při jasném osvětlení.

 
Velký elektronický OLED hledáček s brilantním obrazem přirozeně podává barvy a hladce zpracovává pohyb. Ostrý a stabilní obraz usnadňuje tvorbu kompozice – a to i při rychlém panorámování nebo zvětšení obrazu pro kontrolu zaostření.

 
Elektronický hledáček dokáže zobrazit snímky tak, jak budou vypadat při použitém nastavení – nebo si můžete vybrat přirozený obraz obdobný optickému hledáčku. V obou zobrazeních můžete zapnout i provozní informace, které vám pomohou při kompozici.

Opatříte-li fotoaparát Z 7 adaptérem bajonetu FTZ, budete moci využívat dosud používané objektivy NIKKOR s bajonetem Nikon F. Obraz neztratí kvalitu a s objektivy NIKKOR bez redukce vibrací (VR) objevíte novou úroveň ostrosti.
Fotoaparáty nové řady Nikon Z také podporují další příslušenství pro digitální zrcadlovky Nikon, jako je bezdrátové síťové rozhraní WT-7 pro vysokorychlostní přenos snímků a videosekvencí pomocí kabelové nebo bezdrátové sítě LAN nebo rádiové pokročilé bezdrátové osvětlení, které umožňuje flexibilní fotografování s blesky.

Připojení k chytrému zařízení
Pomocí vestavěných připojení Wi-Fi® a Bluetooth® se můžete s využitím aplikace SnapBridge rychle připojit k libovolnému chytrému zařízení. Můžete okamžitě sdílet snímky ve formátu JPEG. A dálkově fotografovat a zaznamenávat videosekvence.

Propojení s počítačem
Můžete hladce bezdrátově přenášet snímky JPEG a RAW v režimu stanice nebo v režimu přístupového bodu. Bezdrátové síťové rozhraní WT-7A slouží ke kabelovému i bezdrátovému připojení k domácím sítím na větší vzdálenost.

Výrobce Nikon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nikon Z7 + Z 50mm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální kompaktní nebo Digitální zrcadlovky.

Nejlevnější Nikon Z7 + Z 50mm akční ceny - Levné Nikon Z7 + Z 50mm

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nikon Z7 + Z 50mm stojí 86 490 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nikon Z7 + Z 50mm najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Kompakty s výměnným objektivem.