Olympus E-M5 Mark II + 25 mm

Cena produktu Olympus E-M5 Mark II + 25 mm není známa.

 

Popis produktu Olympus E-M5 Mark II + 25 mm: Starší model E-M5 si vybudoval reputaci jako cenami ověnčený průkopník špičkové obrazové kvality a Olympus OM-D E-M5 Mark II je jeho přímým pokračovatelem. *       Olympus OM-D E-M5 Mark II zí... > více informací


Olympus E-M5 Mark II + 25 mm - popis

nahoru

Starší model E-M5 si vybudoval reputaci jako cenami ověnčený průkopník špičkové obrazové kvality a Olympus OM-D E-M5 Mark II je jeho přímým pokračovatelem.
*   

   Olympus OM-D E-M5 Mark II získal ocenění TIPA AWARD, coby

  „Nejlepší profesionální CSC fotoaparát“

   pro rok 2015.

E-M5 zanechal výraznou stopu na konkurenčním trhu systémových fotoaparátů a širokou paletou oceňovaných funkcí a obrazovou kvalitou překonal větší a těžší fotoaparáty. V duchu odkazu špičkového výkonu změnil E-M5 svět fotografie svým převratným 16Mpx Live MOS snímačem formátu Micro Four Thirds, brilantním elektronickým hledáčkem (EVF), rychlým sekvenčním snímáním i odolností proti povětrnostním vlivům.

Model E-M5 Mark II posouvá tyto jedinečné vlastnosti zase o krok dál za hranice nemožného a přináší navíc funkci Multishot, s jejíž pomocí lze ze stativu vytvořit snímek s neuvěřitelným rozlišením 40 Mpx a brilantními detaily. Když k tomu připočteme ještě další vylepšení stabilizace čipu či průběžného autofokusu a také větší množství programovatelných tlačítek včetně lepší ergonomie či výklopného a nově i otočného LCD dotykového displeje a nový procesor, nelze přístroji upřít naprostou jedinečnost a praktičnost v každém ohledu.

Díky utěsnění proti prachu a vodě můžete vzít E-M5 Mark II bez obav všude s sebou a společně hledat nové limity vaší kreativity. Není to ledajaký fotoaparát, je předurčen stát se součástí vaší mise, jako přirozené prodloužení vašeho zraku, jako nezbytná součást vaší fotografické práce.

Nekonečná rozmanitost - objektivy a příslušenství pro každou příležitost
Kreativita ve vašich rukách: využijte široké nabídky objektivů Olympus Zuiko a dalšího příslušenství. Nabídka objektivů patří k nejrozsáhlejším na světě a neustále se rozšiřuje. Máte tak jistotu, že naleznete vždy ten pravý objektiv pro každou kreativní příležitost, bez ohledu na náročnost. Je zde řada zoomových objektivů s minimálními rozměry a hmotností, ale také vysoce výkonných prémiových objektivů ZUIKO přinášejících dokonalou kontrolu nad každým záběrem. A rozmanitá nabídka příslušenství vám poskytne vše, co k fotografování potřebujete.
 
Více na: http://digiarena.e15.cz/olympus-om-d-e-m5-mark-ii--dustojny-nastupce#utm_medium=selfpromo&utm_source=digiarena&utm_campaign=copylink
Získejte více možností a schopností s elektronickým hledáčkem (EVF).

Mějte větší kontrolu nad pořizovaným záběrem. Pomůže vám v tom EVF s 2,36 miliony bodů, ve kterém uvidíte všechny změny ještě před samotným stisknutím spouště.
Buďte rychlí s nejrychlejším autofokusem na světě.
Pokud hledáte fotoaparát se super rychlým zaostřováním, již dále nehledejte. E-M5 Mark II je rychlejší, než kterýkoli jiný fotoaparát s výměnnými objektivy, včetně digitálních zrcadlovek. A aby toho nebylo málo, využívá 81 zaostřovacích bodů (9 skupinových zón), prediktivní AF a schopnosti fotit i za špatného světla.
Prachu a vodě odolný design na který se můžete spolehnout.

Přes močály a pouště: Díky prachu a vodě odolnému tělu vyrobeného z hořčíkové slitiny můžete fotit s E-M5 II v klidu na duši v jakýchkoli podmínkách.
S výklopným a otočným dotykovým displejem získáte ten nejlepší pohled na focenou scénu.
Kromě čistého pohledu na kontrastní a jasný displej při pořizování fotek a videí jistě využijete jeho schopnost vyklápění a otáčení. Nemusíte se tak již válet v hlíně při focení od země, nebo lézt do větví stromů pro zachycení záběru z výšky. Stačí jen displej správně vyklopit a dotknout se.
Buďte stabilní s nejvýkonnějším 5-ti osým stabilizátorem obrazu.
Dopředu, dozadu, nahoru, dolů, do boku, naklopit, otočit… ať už pohnete svým fotoaparátem nechtěně kterýmkoli směrem, sofistikovaný stabilizační mechanizmus tento pohyb eliminuje a zabrání rozostření záběru a to ještě lépe, než tomu bylo u předchozího modelu.
Full HD video
Nový režim OM-D Movie nabízí variabilní snímkové frekvence (24, 25, 30, 50 a 60 sn./s) a Full HD video s datovým tokem až 77 Mbps. Záznam lze ukládat do formátů MOV (MPEG‑4AVC/H.264) a AVI (Motion JPEG)
Nádherná kvalita obrazu
Nová generace 16 Mpx Live MOS senzoru poskytuje prvotřídní výsledky s vysokým rozlišením, přesností, jemnou kresbou detailů a vysokou citlivostí. Spolu s nejnovější řadou procesoru TruePic VII nabízí také extrémně vysoký dynamický rozsah.
Systémové příslušenství
Pořiďte si to pravé příslušenství pro foto nebo video žánr, který fotíte. K dispozici je vám celá řada objektivů M.ZUIKO DIGITAL a spousta dalšího příslušenství.
10 snímků za sekundu
Zachyťte rychle se pohybující objekty s pomocí sekvenčního snímání, které na E-M5 Mark II dosahuje až 10 snímků za sekundu.
14 uměleckých filtrů
Uvolněte svoji spoutanou energii a odhalte umělce, který se ve vás skrývá. Začněte fotit na umělecké filtry s výtvarnými efekty.
* Barva: Stříbrná
* Konstrukce: Kompaktní systémový fotoaparát (CSC)
* Wi-Fi připojení: ANO
* Max. rozlišení snímku: 4608 x 3456
* Poměr stran snímku: 1:1, 4:3, 3:2, 16:9
* Efektivní rozlišení: 16,1 Mpx
* Celkové rozlišení snímače: 17,2 Mpx
* Velikost snímače: 4/3''
* Konkrétní velikost snímače (v mm): 17.3 x 13 mm
* Typ snímače: CMOS
* Obrazový procesor: TruePic VII
* Citlivost ISO: Auto, 200 - 25600
* Uživatelské vyvážení bílé: ANO
* Stabilizace obrazu: ANO
* Nekomprimovaný formát (RAW): ANO
* Současné snímání RAW+JPEG: ANO
* Nastavení komprese JPG: ANO
* Automatické ostření: AF systém porovnáním kontrastu, Režimy: Manuální zaostřování, Jednotlivý AF, Kontinuální AF, Jednotlivý AF + MF, AF Tracking, Režimy detekce tváří
* Počet ostřících bodů: 81 bodů, Režimy: Automatický nebo manuální výběr, 800 bodů s manuální volbou v režimu zvětšeného náhledu
* Manuální ostření: V závislosti na použitém objektivu
* Bajonet výměnných objektivů: Micro 4/3 (Micro Four Thirds)
* Přepočet ohniskové vzdálenosti (Crop Factor): ANO, 2x
* Výklopný/otočný displej: ANO
* Velikost displeje: 3 "
* Rozlišení displeje: 1037000 obr. bodů
* Dotykový displej: ANO
* Typ obrazovky: OLED
* Live view (živý náhled): ANO
* Hledáček: Elektronický
* Pokrytí hledáčku: 100 %
* Zvětšení hledáčku: 1.48x
* Rozlišení hledáčku: 2360000 (1024×768 RGB pixelů) obr. bodů
* Nejdelší expoziční čas: 60 s
* Nejkratší expoziční čas: 1/16000 s
* Manuální expozice: ANO
* Priorita clony: ANO
* Priorita času: ANO
* Scénické režimy: ANO
* Vestavěný blesk: NE, součástí balení je kompaktní externí blesk FL-LM3
* Externí blesk: ANO, sáňky, nebo bezdrátově (s kompatibilními blesku FL-36R, FL-50R, FL-300R, FL-600R)
* Režimy blesku: AUTO, Manuální, Manuál (Plný, 1/4, 1/16, 1/64), Redukce jevu červených očí, Synchronizace na konec závěrky s redukcí červených očí, Synchronizace s dlouhým časem, Synchronizace na konec závěrky, Doplňkový, Vypnutý
* Sériové snímání: 10 sn/s
* Samospoušť: ANO (2 s / 12 s / uživatelská)
* Měření expozice: Vícezónové TTL měření expozice - 324 zón, Režimy: ESP integrální měření, Bodové měření, Integrální měření se zdůrazněným středem, Přeexpozice, Podexpozice
* Kompenzace expozice: +/- 5 EV ( 1, 1/2, 1/3 kroků )
* Rozlišení videoklipů: Full HD 1920 x 1080 (16:9) / 30p, 25p, 24p / ALL-I(A-I), IPB(SF, F, N) (MOV) Full HD 1920 x 1080 (16:9) / 60p, 50p / IPB(SF, F, N) (MOV) HD 1280 x 720 (16:9) / 60p, 50p, 30p, 25p, 24p / ALL-I(A-I), IPB(SF, F, N) (MOV) ALL-I (A-I: ~ 77Mbps) IPB (SF: ~5
* Formát videa: MOV(MPEG-4AVC/H.264), AVI(Motion JPEG)
* Mikrofon: Stereo
* Interní paměť: NE
* Paměťové karty: SD/SDHC/SDXC (kompatibilní s rychlostní třídou UHS 1)
* USB: USB 2.0
* HDMI: ANO, typ D
* Vstup pro ext. mikrofon: Stereofonní minikonektor jack (průměr 3,5 mm)
* Bezdrátové připojení: Wi-Fi
* GPS: NE
* Dálkové ovládání: ANO, Kabelové spouště: RM-UC1 (dostupné samostatně), Wi-Fi
* Odolná konstrukce: ANO
* Napájení: Li-Ion akumulátor
* Typ akumulátoru: Olympus BLN-1
* Max. výdrž akumulátoru (standard CIPA): až 750 snímků v režimu Quick sleep snímků
* Hmotnost: 469 g
* Rozměry: 123,7 x 85 x 44,5 mm
* Ostatní vlastnosti a funkce: Voděodolné a prachuvzdorné tělo z hořčíkové slitiny, Antiprachový ultrazvukový filtr, Umělecké filtry, Vícenásobná expozice, Vodováha …
* Obsah balení: Externí blesk FL‑LM3, baterie BLN-1 Lithium-Ion, nabíječka baterií BCN-1, Micro 4/3 krytka těla (BC-2), řemínek přes rameno, CB-USB6 USB kabel, prohlížecí software Olympus, návod k použití, servisní karta

Výrobce Olympus
Sada S jedním objektivem
Efektivní rozlišení
Informace o parametru Efektivní rozlišení
16 Mpix
Typ Snímače CMOS
Dotykový displej Ano
GPS
Informace o parametru GPS
Ne
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
Rozlišení displeje
Informace o parametru Rozlišení displeje
1037 kpix
Úhlopříčka displeje
Informace o parametru Úhlopříčka displeje
3 palce
Full HD video
Informace o parametru Full HD video
Ano
Napájení
Informace o parametru Napájení
Akumulátor

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Olympus E-M5 Mark II + 25 mm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální kompaktní nebo Digitální zrcadlovky.

Nejlevnější Olympus E-M5 Mark II + 25 mm akční ceny - Levné Olympus E-M5 Mark II + 25 mm

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Olympus E-M5 Mark II + 25 mm stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Olympus E-M5 Mark II + 25 mm najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Kompakty s výměnným objektivem.