Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Digitální fotoaparáty > Kompakty s výměnným objektivem >

Sony Alpha A9 + FE 24-70mm FE 70-300mm

Sony Alpha A9 + FE 24-70mm FE 70-300mm

Cena:

156 990

Hlídat cenu

Popis produktu Sony Alpha A9 + FE 24-70mm FE 70-300mm: Sony Alpha A9 - nejlepší full-frame CSC na trhu Sony a9 přináší přesné ovládání vyžadované profesionálními fotografy s důležitými ergonomickými hledisky. Výsledkem jsou promyšleně vytvořená a umí... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Fotolab.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Fotolab.cz popsal.
Skladem

Sony Alpha A9 + FE 24-70mm FE 70-300mm - popis

nahoru

Sony Alpha A9 - nejlepší full-frame CSC na trhu
Sony a9 přináší přesné ovládání vyžadované profesionálními fotografy s důležitými ergonomickými hledisky. Výsledkem jsou promyšleně vytvořená a umístěná tlačítka a ovládací prvky včetně nového joysticku pro snadnější výběr jednotlivých ostřících bodů, široké možnosti vlastního přizpůsobení a různé možnosti připojení a nahrávání - to vše v odolném, lehkém těle, o 25 % menším než přední digitální zrcadlovky. Model α9 váží i s baterií pouhých 673 gramů, je vyroben z nejlehčího konstrukčního kovu na světě – hořčíku. Důkladné těsnicí prvky brání pronikání prachu a vlhkosti do těla fotoaparátu a zajišťují bezstarostné snímání v náročném prostředí. Díky tomu se můžete spolehnout, že váš fotoaparát vám bude dělat společnost ještě dlouho.

Prohlédněte si úpravy expozice ještě před pořízením snímku

Při snímání s tradičními hledáčky museli fotografové vždy zkontrolovat pořízený snímek na displeji LCD nebo použít bracketing – pouze tak se jim podařilo získat optimální expozici. Nyní už to není potřeba: díky hledáčku Tru-Finder™ si můžete úpravy expozice zobrazit ještě před pořízením snímku a přitom stále sledovat snímaný objekt.

Výhoda přesného efektu bokeh

Na rozdíl od klasických optických hledáčků, u kterých dochází ke zkreslení efektu bokeh na obrazovce zaostření, dokáže elektronický hledáček společnosti Sony reprodukovat obraz přímo ze snímače, takže vidíte přesně, jak bude výsledný snímek vypadat. Měníte clonové číslo? Změna hloubky pole se projeví i v hledáčku.

Než vyhodnotíte snímek, dotáhněte jej k dokonalosti

Přední digitální zrcadlovky vám umožní přiblížit si pořízený snímek na displeji LCD a zkontrolovat jej. Díky hledáčku Tru-Finder™ však můžete potřebné úpravy provést ještě před stisknutím spouště. Už se nebudete divit, co jste vyfotili – nyní zachytíte přesně to, co chcete.

Nové objektivy - nové možnosti
Fotografové ocení potenciál modelu α9 díky nové sadě objektivů s bajonetem E od Sony. Majitelé předchozích modelů α mohou využít kompletní řadu objektivů s bajonetem E a řadu objektivů s bajonetem A. K dispozici jsou adaptéry, které vám pomohou plně využít možnosti objektivů s bajonetem typu A. Nabídka funkcí zahrnuje například technologii Translucent mirror. Bajonetové adaptéry A nabízejí fotografům využití možností široké řady více než 30 profesionálních objektivů Sony.

 

Nový složený obrazový snímač Full-Frame s integrovanou pamětí
α9 nabízí vysokou rychlost a výkon daleko přesahující možnosti digitálních zrcadlovek. Je vybaven prvním složeným obrazovým snímačem CMOS s integrovanou pamětí na světě, který umožňuje celkem 20krát vyšší rychlost čtení. Tento obrazový snímač s rozlišením 24,2 megapixelu dosahuje vysoké citlivosti o hodnotě až ISO 204800 (rozšířená) díky konstrukci využívající strukturu se zpětným osvětlením.
(1) Pixelová oblast (2) Integrovaná paměť (3) Obvod pro vysokorychlostní zpracování signálů (4) Obrazový procesor

Novinka v podobě LAN terminalu
Připojení pomocí kabelové sítě LAN vám poskytuje nejvyšší možné přenosové rychlosti pro velké obrazové soubory - ideální řešení pro fotografování ve studiu. Synchronizační konektor, který se nachází pod LAN, je možné využít k připojení kompatibilních externích blesků se standardními synchronizačními konektory.

Zastavte si akci v nejlepším okamžiku
Nové rychlejší a přesnější automatické ostření se sledováním využívá výkonné prediktivní algoritmy a technologii pro rozpoznání objektu a sleduje každý pohyb s větší rychlostí a přesností.
Fotografovat tak můžete frekvencí 20 snímků/s v plném rozlišení a s průběžným zaostřováním. Díky špičkové vysoké rychlosti a dostatečné vyrovnávací paměti se vám podaří zachytit rozhodující okamžik.

Hledáček XGA OLED TRU-FINDER™
Velmi jasný OLED hledáček nabízí rozlišení 3 686 000 bodů a pokrývá 100% fotografované oblasti.
Skvělá povrchová vrstva ZEISS® T* snižuje odlesky a plynulý obraz v hledáčku EVF zajistí obnovovací frekvence 120 sn./s, která je navíc dostupná i při kontinuálním snímání.

    

Automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině s 693 body
Body s fázovou detekcí na povrchu snímače obrazu (693 bodů AF) pokrývají přibližně 93 % snímaného obrazu. Jsou vysoce přesné, aby bylo zaručeno jisté zaostření na objekty.

Formát videa 4K
Díky čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning lze do výstupu 4K 3840 x 2160 zhustit objem dat rozlišení 4K přibližně 2,4krát (ekvivalent objemu dat v rozlišení 6K). Toto převzorkování v kombinaci s načtením plného počtu pixelů bez technologie pixel binning  zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu obrazu filmů v rozlišení 4K. Také lze nahrávat videa i při 1080p rozlišení až s 120 snímky za sekundu a s datovým tokem 100Mbps.

Pětiosá stabilizace obrazu
Pětiosá stabilizace obrazu vám nabízí možnostpoužívat expoziční časy kratší až o 5,0 kroků
Stabilizovaný je i obraz živého náhledu. Kompozice snímku je snadná i při snímání rychlého objektu. Efekty lze sledovat v reálném čase díky funkci živého náhledu.
Na obrázku je vyznačeno:
(1) vychýlení, (2) rozteč, (3) houpání

Spuštění jedním dotykem a sdílení jedním dotykem
Díky spuštění jedním dotykem funguje smartphone nebo tablet jako hledáček či dálkový ovladač. Sdílení jedním dotykem přenese fotografie a videa do zařízení ke sdílení na sociálních sítích.
Stačí přes Wi-Fi nainstalovat aplikaci PlayMemories Mobile do zařízení se systémem Android a technologií NFC. Poté přiblížením propojte toto zařízení s fotoaparátem. Nemáte-li funkci NFC, spárujte zařízení pomocí kódu kompatibility QR.
Využít lze i nástroje pro úpravy snímků a práci s efekty Capture One Express (Sony)

Spolehlivý design odolný proti prachu a vlhkosti
Důkladné těsnicí prvky brání pronikání prachu a vlhkosti do těla fotoaparátu a zajišťují bezstarostné snímání v náročném prostředí. Mezi ochranné prvky patří těsnění kolem tlačítek a ovladačů, kryt konektoru médií a okraje krytu, opatřené drážkovými spoji krytými jazýčkem zajišťujícím dvojí ochranu, která pevně propojuje jednotlivé panely a součásti.

Duální sloty pro pohodlnou správu dat
K dispozici máte dva sloty pro média: jeden pro karty SD a druhý pro paměťové karty SD/Memory Stick. Dolní slot pro karty podporuje paměťové karty typu UHS-II a lze jej použít k vysokorychlostnímu přenosu. Data fotografií či videozáznamů lze současně nahrávat na obě karty a zálohovat je, případně lze na různé karty zaznamenat fotografií či videozáznamy ve formátu RAW/JPEG. Data lze mezi kartami také kopírovat.

 

Výrobce SONY

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sony Alpha A9 + FE 24-70mm FE 70-300mm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Digitální zrcadlovky nebo Digitální kompaktní.

Nejlevnější Sony Alpha A9 + FE 24-70mm FE 70-300mm akční ceny - Levné Sony Alpha A9 + FE 24-70mm FE 70-300mm

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sony Alpha A9 + FE 24-70mm FE 70-300mm stojí 156 990 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sony Alpha A9 + FE 24-70mm FE 70-300mm najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Kompakty s výměnným objektivem.